Jak zrobić fotel z opony

Jak zrobić fotel z opony

Czy kiedykolwiek chciałeś zrobić fotel ze zużytej opony? Cóż, możesz to łatwo zrobić, jeśli wiesz jak zrobić fotel z opony. Oto kilka prostych kroków, które należy wykonać, aby stworzyć wygodny fotel. Pierwszym krokiem jest zdobycie opony. Wytnij ją w prostokąt, dzięki czemu będziesz miał fotel o wielkości zbliżonej do Twojego ciała.

Jak zrobić krzesło puf z starej opony

Stara opona to świetny materiał do wykorzystania na krzesło puf DIY. Zapewnia świetną strukturę dla siedzenia w stylu puf, podczas gdy waga opony jest idealna do dodania komfortu. Aby dopełnić wygląd, kup koc z medalionem lub gobelin, który można znaleźć na rynku indyjskim. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie wyczyść oponę – Te dane są wynikiem badań zespołu redakcyjnego portalu wszystkodobudowydomu.pl. Przed rozpoczęciem pracy pozwól jej całkowicie wyschnąć.

Przygotuj poduszkę. Wytnij dwa kawałki sklejki i umieść je na środku opony. Następnie zmierz i wytnij watę, aby zmieściła się nad oponą. Jeśli wolisz, możesz użyć nylonowej liny zamiast kołdry. Upewnij się, że tkanina jest zabezpieczona za pomocą zszywacza. Wytnij piankę z poduszki na siedzenie tak, aby pasowała na oponę. Kiedy już to zrobisz, jesteś gotowy do dodania wyściółki.

Zobacz także:  Jaką poduszkę wybrać dla pleców na fotelu?

Możesz wystawić swoje nowe krzesło-puf w domu lub na zewnątrz. Jest ono proste w budowie i wymaga niewielu materiałów. Aby udekorować, możesz pomalować linę lub pozostawić ją w naturalnym kolorze. Następnie możesz użyć gotowego produktu w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, możesz zrobić stół do domu lub biura, używając tej samej opony. Można również użyć starej opony jako otomany i dodać poduszki, aby uzyskać stylowy i niepowtarzalny wygląd.

Jak zrobić stolik kawowy z opony

Entuzjasta wnętrz z Australii wziął oponę ze złomowanego samochodu i przekształcił ją w stylowy stolik kawowy. Wyrzucona opona została owinięta w papier do pakowania w kwiaty, wyposażona w linę jutową i odzyskane drewniane nogi oraz zwieńczona delikatnym szklanym blatem. Takie stoliki są zarówno stylowe, jak i praktyczne. Aby uzyskać rustykalny wygląd, możesz wykonać kilka wersji tego stolika, używając jednej opony na raz.

Po zabarwieniu opon można je przekształcić w stolik kawowy. Aby zrobić stolik kawowy z opony, najpierw wytnij z drewna okrąg i zakryj nim środkowy otwór w oponie. Następnie wywierć otwory na nogi i przykręć je na miejsce. Aby dodać dekoracyjny akcent, możesz owinąć linę wokół górnej części opony i umieścić w niej trochę mchu rzemieślniczego lub ozdobnych sukulentów. Gdy podstawa wyschnie, przymocuj szklany blat i ciesz się swoim nowym dziełem.

Zobacz także:  Jaki fotel wybrać do małej sypialni?

Innym świetnym sposobem na ponowne wykorzystanie starej opony jest uformowanie jej w stolik do kawy. Pełnowymiarowa opona może być uformowana w stolik do kawy i może służyć jako centrum uwagi w wielkim pokoju lub męskiej jaskini. Stół jest około dwadzieścia cali wysokości, trzydzieści cali szerokości i 30 cali głębokości. Konstrukcja stołu sprawia, że łatwo jest zbudować na zamówienie unikalny stół, który będzie uzupełnieniem każdego wystroju. Gdy będzie już gotowy, możesz wybrać szklany blat, który podkreśli jego kształt i kolor.

Jak zrobić krzesło z opony

Meble z opon mogą być ekonomicznym i ekologicznym sposobem na wyposażenie domu. Komora powietrzna w oponie może być wykorzystana do stworzenia wyjątkowego komfortu siedzenia, który przypomina unoszenie się na wodzie. Ten mebel to także świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na meblach i można go łatwo przechowywać. Oto kilka kroków do wykonania tego mebla. Po pierwsze, potrzebujesz opony. Możesz znaleźć jedną w lokalnym garażu.

Następnym krokiem jest owinięcie opony tkaniną. Upewnij się, że używasz grubej tkaniny, aby opona nie zwisała. Ochroni to również płytę wiórową przed wilgocią. Gdy tkanina jest już zabezpieczona, możesz przymocować nogi. Aby wykonać osłonę z tkaniny, zmierz średnicę opony i wytnij kawałek tkaniny nieco większy niż szerokość i obwód. Następnie przyklej tkaninę do opony. Jeśli chcesz, możesz przyszyć sznurek, który przytrzyma materiałową osłonę.

Zobacz także:  Jak wybrać fotel do pedicure

Następnie należy przypiąć szpilkami dwa panele boczne. Szwy powinny być zaprasowane od wewnątrz. Możesz użyć ściegu dekoracyjnego na szwach pufy. Można użyć nici do haftu, która jest dwuwarstwowa. Używając tej techniki, należy szyć 18 cali lub mniej tkaniny na raz. Należy również upewnić się, że szwy są umieszczone wewnątrz paneli.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *