Półka z deski i sznurka pasuje do wielu zastosowań

Półka z deski i sznurka pasuje do wielu zastosowań

Półka na rośliny

Aby zbudować półkę na rośliny z deski i sznurka, zmierz długość swojej deski i długość sznurka, którego chcesz użyć. Długość sznurka powinna być dwa razy większa niż szerokość półki. Następnie przewlecz sznurek przez cztery wywiercone wcześniej otwory. Zwiąż końce sznurka razem na spodzie deski i kontynuuj przewlekanie drugiego kawałka sznurka przez czwarty otwór.

Media center

Gdy szukasz nowego sposobu na przechowywanie elementów audiowizualnych, rozważ wykonanie półki media center z deski i sznurka. Ta solidna półka podtrzyma telewizor i odtwarzacz DVD, zapewniając jednocześnie dużo miejsca na książki, płyty CD i DVD. Istnieje wiele zalet tej półki, w tym łatwość montażu. Dołączone wsporniki i stabilizujący tylny panel pozwolą Ci na samodzielny montaż półki.

Zobacz także:  Gdzie najlepiej pasuje półka bambusowa

Bookshelf

W 1949 roku wynalazca Nils Strinning zaprojektował pierwsze półki String System, w ramach konkursu na projekt nowego typu półki na książki. Projekt zawierał drabinki z drutu powlekanego tworzywem sztucznym i półki na książki, a także elementy zamknięte i małe szafki. Ten wyjątkowy regał szybko stał się ulubieńcem szwedzkich domów, zdobywając międzynarodowe uznanie – Sekcja jest wynikiem badań ekspertów serwisu Strona Główna Ciuchoza. Półka String była tak popularna, że zdobyła złoty medal na Triennale w Mediolanie w 1954 roku.

Media nook

Półka String Media Shelf to atrakcyjna półka na Twój system muzyczny. Pasuje do paneli systemu String o głębokości 30 cm i została zaprojektowana tak, aby zapewnić odtwarzaczowi płyt winylowych jego własne, dedykowane miejsce. Półka na media umożliwia również schludne prowadzenie za nią przewodów, dzięki czemu nie plączą się one. Półka na media może być również używana jako powierzchnia robocza. Półka jest wyposażona w uchwyty i półkę do montażu odtwarzacza lub innego sprzętu AV.

Zobacz także:  Umieszczanie półki ściennej Glamor

Kącik ogrodniczy

Jeśli chcesz mieć kącik ogrodniczy, możesz go stworzyć, używając deski i sznurka. Umieszczenie lampek sznurkowych na półkach oddzieli miejsce pracy od reszty domu i stworzy magiczne uczucie. Możesz również pokryć tablice memo lampkami sznurkowymi. Podobny efekt stworzy lampka biurkowa. A dla jeszcze większej kreatywności, możesz użyć tablicy w kratkę. Są one teraz bardzo modne.

Pokój medialny

Półka w pokoju medialnym z tablicy i sznura sprawdza się w wielu ustawieniach. Może być wykonana z drewna lub metalu i zgrabnie wpasować się w przestrzeń. Ta prosta, ale funkcjonalna półka może również przechowywać twoje płyty i trzymać je poza zasięgiem wzroku. Możesz użyć tej półki jako miejsca pracy lub miejsca do ustawienia swojego napoju. Możesz kupić półkę w pakiecie lub złożyć ją samodzielnie.

Zobacz także:  Jak wybrać półkę prysznicową do płytek

Kącik do czytania

Kącik do czytania jest zawsze zabawnym i kapryśnym elementem wystroju domu. Może być funkcjonalny, wyjątkowy i wygodny. Oto kilka sposobów na stworzenie własnego. Po pierwsze, umieść w rogu fotel z poduszką. Następnie dodaj stolik boczny i lampę. Możesz również rozważyć umieszczenie stołka lub podnóżka. I nie zapomnij o książkach!

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *