Jaka półka będzie dekoracyjna do salonu?

Jaka półka będzie dekoracyjna do salonu?

Gdy ty decydowałeś że ty chcesz nową ścienną półkę dla twój żywego pokoju, ty możesz zastanawiać się jaki rodzaj wybierać. Tam są kilka typ półki dostępny, wliczając Ściana, Drabina, i Built-in. Tutaj są niektóre porady dla decydować który typ półka patrzeć najlepszy w twój żywym pokoju. Te półki są wielkie dla wystawiać książki, ozdoby i więcej. Wybierz styl, który pasuje do Twojego gustu i stylu życia.

Półki ścienne

Zamiast nieporęcznej jednostki rozrywkowej, zestaw pływających półek ściennych może nadać wyrazu. Skórzana sofa z czarną tylną ścianą wygląda świetnie na tle czarnej szafki wiszącej. Dekoracje ścienne dodają chłodnego, miejskiego stylu do salonu i są idealne do nowoczesnych mieszkań i przestrzeni przemysłowych. Możesz nawet wyświetlać zdjęcia rodzinne i używać ich jako dekoracji. Oto kilka prostych wskazówek, jak stylizować swoje półki.

Stylowy, żelazno-drewniany regał narożny posiada dwie duże kwadratowe konstrukcje i cztery półki platformowe. Każda platforma jest w stanie utrzymać do sześciu funtów, więc jest to idealne rozwiązanie do nowoczesnego salonu. Jego konstrukcja daje również możliwość wyboru dwóch kontrastujących kolorów i jest zgodna z CPSIA, co zapewnia, że jest bezpieczny dla dzieci. Ten element jest również objęty roczną ograniczoną gwarancją.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, wybierz regał ścienny, który pasuje do estetyki salonu. Nie potrzebujesz odważnego elementu, ale musisz też skoordynować kolory i style mebli i akcesoriów w salonie. Możesz wybierać między regulowanymi i modułowymi półkami ściennymi, z których oba mają swoje własne unikalne cechy. Te półki są wielką opcją dla żywego pokoju jeżeli ty chcesz wystawiać książki i inne rzeczy bez zagracania podłogę.

Planując montaż półek ściennych, rozważ ilość miejsca na ścianie, które zajmie urządzenie. Pamiętaj, by zmierzyć ścianę, by określić właściwy rozmiar. Jeśli masz wysokie przedmioty, możesz wybrać regulowane półki ścienne. Sprawdź też wymiary swoich przedmiotów, aby upewnić się, że zmieszczą się w regale. Jeśli Twoje przedmioty są duże, rozważ użycie dużego przedmiotu dekoracyjnego, aby nadać półkom bardziej nowoczesny wygląd.

Możesz również mieć wbudowane na zamówienie półki zainstalowane dla salonu. Te jednostki zapewnią dodatkową przestrzeń do przechowywania i mogą być łatwo dostosowane. Mogą być pomalowane w przeciwnym kolorze ściany, aby stworzyć dramatyczny kontrast. To jest wielki sposób robić półkom wyróżniać się i rysować uwagę rzeczy na wyświetlaczu. Możesz również użyć tego samego koloru na całej powierzchni dla odważnego kontrastu lub użyć różnych odcieni tego samego koloru, aby stworzyć efekt ombre. Upewnij się, że kolor ściany uzupełnia resztę Twoich mebli w salonie i miękkie wyposażenie.

Zobacz także:  Jaka półka stojąca jest najlepsza do kuchni?

Półki pływające

Półki pływające to świetny sposób na dodanie tekstury do Twojego salonu. Jeżeli ty jesteś przyglądający dodawać więcej colour i interesować twój żywego pokój, ty możesz umieszczać roślinnego życie na twój półkach. Jeśli martwisz się o rośliny wymagające zbyt wiele światła, spróbuj dodać kilka faux roślin do swoich półek. Mogą one przynieść kolor i zainteresowanie do pokoju bez zajmowania dużo miejsca. Jest to doskonała opcja dla salonów o minimalistycznym wystroju.

Pływające półki są świetne do przechowywania książek, magazynów i innych przedmiotów. Jeśli masz otwarty sufit krokwiowy, możesz nawet zainstalować metalowe wieszaki. Pływające półki mogą być nawet marzeniem miłośnika stylu boho! Ten typ przestrzeni ekspozycyjnej czuje się bardzo celowo, ponieważ pasuje do neutralnego schematu kolorów w pokoju. Dodanie kilku pływających półek może naprawdę uczynić Twój salon piękniejszym.

Półki pływające z naturalnej płyty wykonane są z drewna o beżowych i blond odcieniach. Mają solidną konstrukcję i marmurową fakturę, która dodaje do dekoracyjnego wyglądu każdego salonu. Prosta drewniana pływająca półka w salonie może być używana jako gzyms na klucze lub pojemniki na rośliny. Niezależnie od tego, czy dodajesz pływające półki do swojego salonu czy kuchni, będą one wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Pływające półki mogą dodać współczesny lub rustykalny klimat do każdego pomieszczenia. Jeśli próbujesz zastąpić standardowe szafki, rozważ instalację drewnianej półki pływającej. Jest ona trwała i może pomieścić prawie wszystko. Spróbuj użyć białej ceramiki na półkach i podłóg z twardego drewna, aby dopełnić wygląd. Wybierz półki z żywą płytą krawędziową, aby umożliwić naturalne piękno drewna do połysku. Takie półki są doskonałą alternatywą dla szafek.

Pływające półki mogą imitować wbudowane regały na książki. Aby wykorzystać je w salonie, umieść je na tylnej ścianie pomieszczenia. Jeśli przestrzeń jest głęboka, wybierz grubsze półki, natomiast w mniejszych niszach lepiej sprawdzą się cienkie półki. Wybierz półki, które znajdują się w zasięgu ręki od krzesła. Kilka z nich może być ustawionych tak, abyś miał do nich łatwy dostęp stojąc. Jest to szczególnie korzystne, jeśli masz osobę stojącą.

Zobacz także:  Jaki układ pasuje do stojącej półki narożnej w kuchni?

Półki drabinkowe

Podczas dekorowania salonu, półki drabinkowe są doskonałą opcją. Możesz na nich wyeksponować każdy rodzaj kolekcji książek. Pomaluj szczeble na neutralny kolor, na przykład biały, i zabarw drewno tak, by pasowało do innych elementów w pokoju. Jeśli nie jesteś pewien, jak udekorować półkę drabinkową, rozważ użycie bejcy na szczeblach. Możesz również przybić arkusze sklejki do boków drabiny, co posłuży jako miły akcent dekoracyjny.

Dla rustykalnego, wiejskiego wyglądu, półki drabinkowe są świetnym wyborem. Jeśli nie masz wprawy w posługiwaniu się narzędziami, możesz kupić gotowe półki drabinkowe. Są one łatwe w montażu i wymagają minimalnej konserwacji. Deski można przymocować za pomocą gwoździ lub śrub. Aby dopełnić wygląd, pomaluj je w kolorze, który uzupełnia wystrój pokoju. Mogą one pomieścić przedmioty o szerokości do dwóch stóp, takie jak lustro lub tablica kredowa.

Podczas dekoracji z półkami drabinkowymi, możesz użyć koszyków w środku półek. Tam są dosłownie nieskończeni kolory, kształty i rozmiary kosze używać. Ty możesz używać one jako przestrzeń magazynowa lub dekoracyjne kawałki. Wystarczy upewnić się, że wszystkie są w tym samym kolorze. Kosze wiklinowe są szczególnie uniwersalne i są łatwo dostępne. Wybierz jaśniejszy lub ciemniejszy kolor, aby dopasować go do kolorów półek drabinkowych i Twojego salonu.

Dodawanie drabinkowej półki do twojego salonu jest doskonałym sposobem na jego dekorację. Ja daje twój żywemu pokojowi unikalnego spojrzenie i eliminuje nieporęcznych rozrywkowych centra. Dodatkowo, możesz umieścić swój płaski telewizor na półkach i przekształcić go w dzieło sztuki. Twój salon będzie o wiele bardziej przestronny i będzie wyglądał o wiele bardziej atrakcyjnie. Twoi goście pokochają to! A oni pokochają Cię za to!

Półka drabinkowa to także świetne miejsce na dziecięce zabawki! Home BNC sugeruje wypełnienie półki drabinkowej przechowywaniem, ale ważne jest, aby nauczyć dzieci, gdzie ich rzeczy idą. Jeśli nie masz wbudowanego przechowywania, możesz również umieścić kosze na przypadkowe przedmioty lub zabawki. W ten sposób stworzysz dodatkową przestrzeń na podłodze bez ryzyka potknięcia się o klocki Lego!

Wbudowane półki

Aby dodać kolor i wymiar do salonu, możesz użyć wbudowanych półek. Aby półki wyróżniały się od reszty pomieszczenia, wybierz neutralny kolor, który pasuje do ścian i innych dodatków w pokoju. Na przykład, jeżeli twój żywy pokój jest pierwotnie neutralny w kolorze, ty możesz używać wbudowane półki w ziemnych brzmieniach dla akcentu. Użycie neutralnej palety kolorów może również ukryć Twoją elektronikę i przewody elektryczne.

Zobacz także:  Czy półka ze stali nierdzewnej pasuje do łazienki?

Aby uzyskać bardziej współczesny wygląd, pomalowane półki wnękowe dodadzą koloru. Ten żywy niebieski odcień dodaje zabawnego akcentu. Alternatywnie możesz zastosować eleganckie, nowoczesne szafy wnękowe, które zostały zaprojektowane z myślą o rozrywce. Alternatywnie, można wybrać wbudowane półki w matowym czarnym wykończeniu dla eleganckiej konfiguracji. Niezależnie od preferencji stylistycznych, te półki pomogą Ci uporządkować przestrzeń i dodać kolor.

W zależności od preferencji, wbudowane półki mogą być szerokie lub płytkie, ale najczęstsza głębokość to około jedenaście do dwunastu cali. Mogą być wyposażone w drzwi i szuflady. Możesz również zdecydować się na dodanie akcentów stolarskich lub rzeźbionych ozdób. Inne materiały i techniki malowania mogą być wymagane, co zwiększy Twoje wydatki. Także, w zależności od typu wbudowanych półek, które wybierasz, możesz chcieć dodać inne elementy do swojego salonu, takie jak kominek.

Bookshelves są doskonałą opcją przechowywania dla żywych pokoi. Pozwalają one zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania, jednocześnie dodając wartość estetyczną. Możesz ułożyć książki na różne sposoby, aby stworzyć przyjemną równowagę w swoim wyświetlaczu. Ty możesz nawet dodawać małe szuflady dla ekstra magazynu. Dodatkową korzyścią jest to, że wbudowane półki są uniwersalne i łatwo dopasować je do każdej przestrzeni. Świetnie nadają się również do eksponowania bibelotów i dzieł sztuki.

Jeśli planujesz zbudować wbudowany regał DIY, możesz wybrać gatunek drewna dla swojej półki. Popularne gatunki drewna to brzoza, jodła pospolita, klon twardy, sosna i cedr. Wybierając materiały, upewnij się, że sprawdzisz rodzaj farby. Możesz użyć emalii, akrylu lub szelaku do malowanych półek wbudowanych. Jeśli jednak planujesz użyć pędzla, upewnij się, że najpierw użyjesz podkładu.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *