Jaka półka będzie najlepsza dla przypraw w kuchni?

Jaka półka będzie najlepsza dla przypraw w kuchni?

Po ustaleniu, jakiego rodzaju przypraw potrzebujesz, możesz zakupić różne jednostki do ich przechowywania. Utrzymanie wszystkich twoich zasobów kuchennych w porządku zaoszczędzi ci czasu i frustracji. Możesz sklasyfikować swoje przyprawy według ich zastosowania: słodkie, pikantne lub ostre. Możesz również skategoryzować je według częstotliwości użycia lub rzadkości. Ta metoda sprawdza się najlepiej w przypadku pojedynczej osoby, która lubi samodzielnie przygotowywać posiłki.

WG Wood Products

Jeśli brakuje Ci miejsca na blacie w kuchni, rozważ ścienny stojak na przyprawy. Dostępne w różnych rozmiarach, mogą być zainstalowane wewnątrz lub na zewnątrz szafek. Drewniany stojak na przyprawy może być dostosowany do każdego rozmiaru kuchni. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojedynczego stojaka do przechowywania dużej kolekcji przypraw, czy całego stojaka montowanego na ścianie, aby pomieścić nieporęczne butelki z sosem, WG Wood Products ma rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli wolisz używać stojaka na przyprawy w swojej kuchni, możesz kupić taki, który jest wpuszczony w ścianę. Aby zainstalować jedną z takich półek, będziesz musiał przeciąć ścianę gipsową, ale rama ukryje cięcia. Są one doskonałym wyborem dla małych kuchni i magazynowania przypraw. Zalety tych półek są liczne. Są niedrogie i łatwe w instalacji, a Ty możesz uporządkować swoje przyprawy według typu lub kuchni, bez konieczności wykorzystywania cennego miejsca na blacie.

Zobacz także:  Jaka półka narożna jest najlepsza do kabiny prysznicowej?

Allstar Innovations

Jeśli szukasz zorganizowanego sposobu na przechowywanie przypraw, półka na przyprawy Allstar Innovations jest świetnym rozwiązaniem. Półka na przyprawy jest wyposażona w dwa wyjmowane haki, dzięki którym Twoja kuchnia będzie wolna od bałaganu. To urządzenie jest dostępne w czterech różnych kolorach i jest dostarczane w zestawach po dwa. Jest dostępna w Container Store i można ją kupić w różnych zestawach dla swojej szafki na przyprawy. Należy jednak pamiętać, że ta jednostka nie jest stworzona dla osób, które wolą drewno lub metal.

Możesz użyć spinnera Allstar Innovations do przechowywania do 40 słoików z przyprawami. Podstawa bączka obraca się, co pozwala na łatwą zmianę przyprawy w środku. Urządzenie jest dostarczane z wstępnie wywierconymi otworami dla łatwego montażu. Zawiera również 36 szklanych butelek na przyprawy. Oprócz przypraw, urządzenie jest również dostarczane z 396 etykietami i pisakiem kredowym. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają eleganckiego, nowoczesnego organizera.

Lynk Professional

Dzięki dużej pojemności i 4 poziomom, Medium Spice Rack Tray Drawer Organizer sprawia, że organizowanie przypraw staje się proste. Organizer mieści do 24 słoików z przyprawami w standardowym rozmiarze. Zaprojektowany, aby być zarówno eleganckim, jak i funkcjonalnym, produkt ten wygląda świetnie w szufladach kuchennych oraz na blatach i półkach spiżarni. Aby uzyskać bardziej przystępną opcję, wypróbuj średni organizer na tacę ze stojakiem na przyprawy.

Zobacz także:  Czym jest półka strychowa na ścianie?

Istnieje wiele różnych stylów dostępnych stojaków na przyprawy. Lynk Professional Spice Rack jest dostępny w różnych wzorach i rozmiarach. Sama taca wykonana jest z grubej stali i ma metalowe wykończenie epoksydowe, które obiecuje być trwałe i wolne od zarysowań. Projekt jest również łatwy do czyszczenia i nie będzie trzymać się pigmentowane przyprawy. Tak więc, nie trzeba już szukać odpowiedniego słoika. Te systemy przechowywania pomogą Ci pozostać zorganizowanym i zmniejszyć ilość czasu spędzonego na szukaniu przypraw.

Kolejną wspaniałą cechą tego organizatora jest jego łatwa instalacja i zdejmowany panel dolny. Może on podwoić ilość miejsca w szafkach. Możesz również użyć go jako stojaka na przyprawy, jeśli masz ograniczoną przestrzeń w swojej kuchni. Ten produkt ma pięciogwiazdkową ocenę na Amazon. Jeśli szukasz stojaka na przyprawy, który jest wszechstronny, trafiłeś we właściwe miejsce! Ten stylowy, przesuwny stojak jest łatwy do zainstalowania i odinstalowania.

Gongshi

Możesz poświęcić półkę w swojej kuchni wyłącznie na przyprawy, a niektórzy wolą wyświetlać swoje przyprawy na blatach. Jeśli jednak Twoja kuchnia jest mała, być może będziesz musiał znaleźć kreatywne rozwiązania w zakresie przechowywania. Niezależnie od ograniczeń przestrzennych, istnieje wiele opcji przechowywania przypraw. Czytaj dalej, aby odkryć, która półka najlepiej spełni Twoje potrzeby. Mamy kilka wskazówek, które sprawią, że proces wyboru będzie tak łatwy, jak to tylko możliwe.

Zobacz także:  Jaka półka stojąca jest najlepsza do kuchni?

Leniwa Susan to łatwy sposób na uporządkowanie przypraw. Obrotowa taca zapewnia im równy dostęp i eliminuje kłopotliwe przesiewanie. Alternatywnie, montowany na ścianie stojak na przyprawy utrzyma je w porządku i będzie łatwo dostępny. Innym świetnym sposobem na przechowywanie przypraw jest wysuwana szuflada. Oznacz szufladę jako sklep z przyprawami i możesz przechowywać swoje przyprawy w oddzielnych sekcjach, takich jak przyprawy podstawowe, przyprawy indyjskie i przyprawy specjalne.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *